Vestavěné skříně do dětského pokoje

Nejlepší nábytek do dětského pokoje je ten, který snadno ukryje všechny hračky, přehledně zorganizuje oblečení a navíc bude bezpečný a pěkný na pohled. To vše splní vestavěné skříně.

Vestavěné skříně do dětského pokoje na míru

Vestavné skříně do dětského pokoje vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.
Vestavěnou skříň využije dítě jakéhokoliv věku, proto jsou vestavěné skříně tak oblíbené. Vnitřek vestavěné skříně lze také přizpůsobit vašim požadavkům.

Vestavěné skříně do dětského pokoje ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude vaše vestavěná skříň. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do dětského pokoje realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.