Obývací stěny

Obývací pokoj bývá nejvíce používanou místností v naší domácnosti. Schází se zde celá rodina a do obývacího pokoje zveme i své přátele a jiné návštěvy. Zařízení obývacího pokoje by proto mělo působit nejen moderně a prakticky, ale také reprezentativně. Významným prvkem, který dotváří celkový vzhled obývacího pokoje jsou obývací stěny.
Výběr obývací stěny záleží hlavně na vkusu každého z nás. Při výběru obývací stěny je však potřeba zvážit, k čemu všemu nám má tento nábytek sloužit. Chceme vytvořit úložný prostor, knihovnu, nebo potřebujeme prostor hlavně pro televizor, DVD a jinou elektroniku?

Navrhujeme a dodáváme kvalitně zpracované obývací stěny s moderním designem a s atraktivní kombinací barev a materiálů.

Obývací stěny prochází proměnami

Dnešní obývací stěny jsou zcela jiné, než tomu bylo v minulosti. Pryč jsou doby, kdy obývací stěna zabírala celou plochu jedné stěny vašeho obývacího pokoje. Heslem současnosti je vzdušnost. Současné moderní designové sestavy obývací stěny se vyznačují dlouhými skříňkami podél stěn, pouze s prostorem pro LCD obrazovku. Uplatňuje se tzv. modulový nábytek, což znamená, že obývací sestavu si lidé komponují sami, dle svých potřeb i z více kusů různých skříněk, polic a regálů.

obývací stěna

Obývací stěna musí dokonale zapadnout

Při výběru vhodné obývací stěny je potřeba zohlednit velikost obývacího pokoje a barevné sladění s dalšími prvky v obývacím pokoji. Vaše nová obývací stěna musí dokonale zapadnout do prostoru, kde bude stát. Nikdy není na škodu konzultovat výběr designu obývací stěny s odborníkem. Zkušený bytový designér vám poradí, jak si celá sestava „sedne“ se zbytkem bytu, navrhne vhodné osvětlení a doporučí ostatní vhodné doplňky

Obývací stěny ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení obývací stěny a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu Vaší obývací stěny na příklad: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Vaše nová obývací stěna. Po konzultaci Vám zhotovíme 3D návrh stěny pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na obývací stěnu vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. Po schválení návrhu můžeme začít se samotnou realizací. Po předchozí domluvě Vám obývací stěnu smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na obývací stěny realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.