Kancelářský nábytek

Výhodou kancelářského nábytku na míru je jeho účelnost. Můžete si vybrat nábytek přesně pro Vaši kancelář s ohledem na prostor i využití kanceláře. Kancelářský nábytek je vysoce variabilní, plně se přizpůsobí Vašim potřebám a vy si tak vytvoříte kancelář, s dostatkem úložného místa a reprezentativním vzhledem. Jak vaše kancelář, tak vaše domácí pracovna si zaslouží kvalitní kancelářský nábytek.
Na kvalitním pracovním stole na míru se vám bude výborně pracovat a seriózně vyhlížející nábytek přesvědčí vaše zákazníky o nesporných kvalitách vaší práce.

Kancelářský nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití kancelářských prostor a osobní styl každého zákazníka.

Kancelářský nábytek - stoly, police, zásuvky, skříně

Mezi nabídku kancelářského vybavení patří stoly v různém tvarovém i materiálovém provedení, police, zásuvkové díly, počítačové stolky a skříně s různými typy otevírání a různými typy dvířek. Zajímavé je samozřejmě i dřevěné obložení, které může být realizované v široké škále různých odstínů, nejčastěji v provedení z obkladových palubek.

kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek i pro vás

Při výběru kancelářského stolu se jeho velikost, hloubka a vzhled odvíjí podle toho, k čemu má kancelářský stůl sloužit. Potřebujete mít některé věci neustále při sobě, ale zároveň chcete, aby byl váš stůl uklizený? Stačí namontovat na stůl nástavbu a získáte dodatečné místo pro spoustu věcí, které budou pod nástavbou skryty před případnými hosty.
V kanceláři využijete také skříně jak na dokumenty, tak i na svrchní oděv. Kombinací různých typů dveří i zásuvek, skříní policových nebo rohových a drobného doplňkového vybavení získáte kancelář pro každodenní použití.

Kancelářský nábytek na míru ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení pro novou kancelář a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu vaší kanceláře na příklad: obrázky, změřené prostory místnosti kanceláře. Po konzultaci vám zhotovíme 3D návrh kanceláře pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na kancelářský nábytek vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh kanceláře lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací kanceláře. Po předchozí domluvě vám kancelářský nábytek smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na kancelářský nábytek realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.