Vestavěné skříně do šatny

Šatny jsou stále oblíbenějším prostorem domů, vil i bytů. Mít doma svojí vlastní šatnu je snem snad každé ženy. Čím dál více lidí přemýšlí o vybudování samostatné šatny, která je více pohodlná a prostorná, než obyčejná skříň.

Aby byl co nejlépe využit prostor šatny, je nejlepším řešením vestavěná skříň do šatny. Vestavěné skříně nabízí mnoho úložného prostoru.

Vestavěné skříně do šatny slouží nejen na oblečení

Vestavné skříně do šatny vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Úložný prostor vestavěné skříně je přizpůsoben na míru, aby se do něj pohodlně vešly všechny věci, například vysavač, sušák na prádlo, větší sportovní vybavení atd. Vestavěné skříně Vám nabídnou výrazně více úložného prostoru než klasické skříně. Obzvlášť v menších bytech nebo domech klademe důraz na praktické využití každého místa, tudíž nejlepším řešením jsou vestavěné skříně nejlépe s posuvnými dveřmi.

Vestavěné skříně do šatny dle vašeho přání

Vnitřek vestavěné skříně lze přizpůsobit přesně dle vašeho přání. Doplňky a příslušenství pro vestavěné skříně umožňují velmi efektivně využít vnitřní prostor pro ukládání. Nabízíme různé ukládací prvky a zařízení, které zlepšují uspořádání věcí a přispívají také k jejich rychlejší dostupnosti. Tedy můžeme vytvořit police, šuplíky, regály, závěsné programy na kalhoty, košile či kravaty atd.

Je skutečné potěšení nahlédnout do vnitřního uspořádání vestavěné skříně s individuálně navrženým úložným systémem a s vhodnými doplňky. Výška zásuvek a polic je přizpůsobena konkrétním potřebám. Vestavěné skříně do šatny musí především odpovídat vašim představám. Samostatná uzavřená šatna by měla být dobře osvětlena. Vše je variabilní a záleží pouze na vás, jaké máte představy a pokud ještě žádné nemáte, rádi vám se vším poradíme.

Vestavěné skříně do šatny ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude vaše vestavěná skříň. Po konzultaci vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do šatny realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.