Kuchyně na míru

Kuchyně na míru, které nabízíme, splňují nejvyšší soudobé požadavky na řešení prostoru, designu a výdrže opotřebení. Kuchyň je místnost, které je přikládaná velká důležitost a je to prostor, kde můžeme pohodlně připravit lahodná, výživná a chutná jídla a kde si příjemně posedíme.


Kuchyně na míru jsou vždy vyrobeny dle vašeho vkusu, stylu a hlavně dle praktičnosti

Kuchyň může být samostatná nebo dispozičně spojená s obytnou částí domácnosti, nejčastěji s obývacím pokojem. Základem a hlavním prvkem kuchyně je kuchyňská linka, kterou tvoří pracovní deska, kuchyňské skříňky a samozřejmě dvířka těchto skříněk. Výslednou podobu kuchyně na míru pak dotvoří vhodně zvolené kuchyňské dřezy a vodovodní baterie, vestavěné spotřebiče, kuchyňská madla a úchytky, případně i další doplňky do kuchyně.

kuchyně-na-míru

Bydlení na míru INDECO INTERIÉRY

Kuchyně na míru navrhujeme a dodáváme dle vašeho přání a potřeb. Samozřejmostí jsou spotřebiče nejvyšší kvality od firem Electrolux, Zanussi, Brandt, De Dietrich, Kluge a AEG.
Již při návrhu kuchyně na míru je důležitá volba materiálu - zda pro pracovní plochu uplatníte granitové kamenné desky či se spokojíte s laminem, nebo zda prostor nad kuchyňskou linkou obložíte klasickými kachličkami či raději zvolíte moderní skleněné obklady apod. Kvalitu kuchyně totiž neurčuje jen vzhled, ale hlavně její funkčnost a materiály, ze kterých je vyrobena.

Kuchyně na míru v jakémkoliv stylu

Na výběr je také tvar frézování, dekory dřeva od světlých po tmavé, dekory lesklé nebo grafické motivy. Můžete mít kuchyň na míru tradičního anglického stylu, luxusně moderní, decentní, nevšední nebo exotickou, dle vašeho vkusu. Staráme se, aby naše kuchyně bezchybně fungovaly, proto jsou vybavené nejlepšími systémy výklopů a závěsů značky Blum. Největší předností jsou dvířka, ta splňují nejpřísnější hygienické parametry a jsou absolutně zdravotně nezávadná. Navrhujeme kuchyně dle Vašeho přání a potřeb. Samozřejmostí jsou spotřebiče nejvyšší kvality.

Kuchyně na míru ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, rádi vám se vším poradíme. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu vaší kuchyně na míru na příklad: obrázky kuchyní, změřené prostory místnosti, kde bude vaše nová kuchyň, či jiné. Po konzultaci vám zhotovíme 3D návrh kuchyně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. 3D návrh kuchyně lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací kuchyně. Po předchozí domluvě Vám poté kuchyň přijedeme smontovat a předat k užívání.

Zakázky na kuchyně na míru realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.