Nábytek na míru

Nepostradatelnou součástí interiéru jsou nábytkové sestavy do obývacího pokoje, dětského pokoje, předsíně nebo pracovny, pracovní stoly, komody, kontejnery, stoly, knihovny, postele, toaletní stolky, botníky, věšákové stěny nebo police do celého interiéru apod. Tyto prvky vyrábíme na míru z laminové dřevotřísky dle vašeho přání.

Harmonický celek díky nábytku na míru

Vše u nás můžete rozměrově a barevně sladit do harmonického celku. Od nás získáte nábytek na míru odpovídající vašim představám.
Navrhneme pro vás nábytek na míru včetně 3D návrhu. Dokonalé zpracování a to nejlepší řešení pro každý i atypický prostor vám vytvoří domov přesně dle vašich představ. Nadstandardní odolnost a kvalita materiálů vám zajistí spokojené bydlení po celé generace.

Vestavné skříně a zakázkový nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

nábytek na míru

Různé kombinace nábytku na míru

Různé systémy otevírání dveří nebo šuplíků vám zajistí komfortní užívání. Dvířka, nebo jiné části nábytku lze s korpusem barevně i materiálově kombinovat. Na dveře lze použít nejenom lamino, dýhu nebo lak, ale i různé typy skla, folii nebo kovolaminát. Nábytek osazujeme různými typy kování od renomovaných výrobců dle požadované funkce. V našich prodejnách vám rádi poradíme jak vybrat nábytek co nejlépe k vaší plné spokojenosti.

Naší snahou jsou kompletní realizace celých objektů - tzv. vybavení interiéru na klíč. Snažíme se zákazníkům navrhnout vybavení do celého domu, bytu, či kanceláře tak, aby došlo k vzájemnému propojení barev, materiálů i designu. Nemusíte si tak lámat hlavu, kde si necháte vyrobit kuchyňskou linku, nábytek do dětského pokoje nebo kde koupíte kvalitní dřevěný konferenční stolek do Vašeho obývacího pokoje, tak aby se přesně materiálově a barevně hodil k Vaší nové sedací soupravě.

Nábytek na míru ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení nábytku na míru a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu vašeho nábytku na míru na příklad: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude váš nový nábytek na míru. Po konzultaci vám zhotovíme 3D návrh nábytku pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na nábytek vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení nábytku na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh nábytku lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací nábytku. Po předchozí domluvě vám nábytek smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na nábytek na míru realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.