Designové výplně

Velmi oblíbenou novinkou na trhu se stali designové skleněné výplně. Pokud chcete rozzářit anebo zmodernizovat váš domov, pak jsou designové výplně tou správnou volbou.

Všechny designové výplně mají bezpečnostní fólii a lze je použít pro posuvné a otevírací dveře skříní šatních i kuchyňských dvířek, stolových desek, barových pultů, obklady kuchyňské linky atd.

Designové výplně kamkoliv

Nabízíme designové skleněné výplně v nejrůznějších podobách - dveřní výplně, výplně do kuchyňských dvířek, stolové desky, barové pulty, obklady kuchyňské linky a designové sklo.

Nabízíme široký výběr fotografií a grafik z více než 300 miliónů motivů na www.shutterstock.com nebo možnost použití vlastních fotek nebo jiných vlastních obrázků (požadavek na kvalitu min 300 dpi). Díky složitosti technologie výroby je výsledný efekt výrazně kvalitnější než u obdobných produktů dostupných na trhu a to zachováním věrnosti tvarů a barev. Designové výplně vám zaručí originalitu a příjemný vzhled interiéru.

Designové výplně ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení. Na konzultaci si s sebou můžete přinést i vlastní podklady. V případě, že máte na skleněné designové výplně vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. Po schválení návrhu můžeme začít se samotnou realizací.

Zakázky na designové výplně realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.