Vestavěné skříně do podkroví

Podkroví patří k nejhezčím částem domu. Většina lidí si bohužel myslí, že s podkrovím se špatně pracuje kvůli zkoseným stropům. To ale není pravda, vestavěné skříně můžete umístit kamkoliv a právě do podkroví se vestavěné skříně hodí nejvíce, protože kopírují obrys místnosti. Vytvoříme z podkroví nejen krásný, ale i dokonale využitý prostor.

Vestavěné skříně do podkroví dle vašeho stylu

Vestavné skříně do podkroví vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

Vestavěné skříně využijí všechny skryté prostory podkroví k praktickému uskladnění věcí. Pokud jsou skříně doplněny o posuvné dveře, pak je ušetřen další prostor. Sešikmené vestavěné skříně mívají mnoho vnitřních šikmých prostorů, do těchto prostorů se hodí uložit měkké věci, například deky, peřiny, velké bundy a kabáty atd. Podkroví často působí tmavě, proto je dobré ho trochu prosvětlit pomocí vestavěné skříně, která opticky pokoj zesvětlí a zvětší. Doporučujeme použít světlé materiály, lesklé materiály nebo dveře se zrcadlem.

Vestavěné skříně do podkroví ♦ INDECO-interiéry ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení vestavěné skříně a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu skříně například: obrázky, změřené prostory místnosti, kde bude Vaše vestavěná skříň. Po konzultaci vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě vám skříň smontujeme/namontujeme a předáme.

Zakázky na vestavěné skříně do podkroví realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.