Návrhy interiérů

Pomůžeme Vám splnit si sen o dokonalém bydlení. Můžeme Vám navrhnout moderní design celého domu, místnosti, anebo veřejného interiéru. Nabízíme kompletní návrh a realizaci interiérů - návrhy kuchyní, návrhy dětských pokojů, návrhy obývacích pokojů a další bytový design. Pro pocit klidu, pohody a bezpečí je potřeba vytvořit příjemné prostředí domova. Návrhy interiérů musí splňovat veškeré Vaše požadavky. Moderní interiér není vždy jen hezký na oko, řeší také bezpečnost, kvalitu, ekonomiku, materiály, Vaše požadavky, životnost a eleganci. Interiéry jsou vždy řešeny podle funkčních zón. Specifičnost prostoru dodají světla, barvy, grafika a neobvyklé doplňky. S tím vším Vám můžeme pomoci při návrhu interiérů.

Naší specializací jsou kompletní návrhy interiérů a interiérový design pro kancelářské i bytové prostory

Při návrhu interiéru je důležitý charakter prostoru

Při návrhu interiéru nejprve stanovíme charakter prostoru. Zjistíme, zda preferujete menší, uzavřené prostory poskytující více soukromí, nebo otevřené prostory. Další důležitý bod pro návrh interiéru je činnost vykonávaná v interiéru. Vše musí být funkčně přizpůsobené Vašim požadavkům.

návrhy interiéru

Nepodceňujte pravidla

Návrhy interiérů mají svá pravidla, například pokud navrhujeme pracovnu, měla by být dostatečně osvětlena, barevně decentně laděna a materiálně nezatížena - odlesky, zvuky, vibrace atd. Při návrhu interiérů využíváme veškerý prostor, který je v daném bytě či budově k dispozici. Vytváříme komplexní a funkční prostor. Klademe důraz na to, aby byl interiér i za několik let stále moderní a sloužil k pohodlnému bydlení.

Návrhy interiérů ♦ Indeco-INTERIÉRY ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny Vaše dotazy. Konzultace a poradenství probíhá telefonicky, emailem nebo osobně, dle Vašeho přání. Veškeré návrhy interiérů půdorysová i dispoziční řešíme ve 3D vizualizaci. 3D vizualizace lze upravovat. Při konzultaci řešíme barevné řešení, materiály, rozmístění nábytku, dveří a stěn. Je možné poskytnout pouze konzultace či vizualizace. Individuální přístup k zákazníkovi nám umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější zákazníky.

Zakázky na návrhy interiérůu realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.