Skříně na míru

Vestavěné skříně na míru mají největší výhodu v tom, že efektivně využijí prostor a můžou se přizpůsobit jakémukoliv interiéru, ať již designem nebo parametry skříně. Vestavěné skříně vyřeší atypické prostory, jako je skosený strop v podkroví, výklenky, výstupky a na rozdíl od běžných skříní využijeme i prostory pod stropem, za dveřmi apod.

Při výrobě skříní na míru využíváme nejnovější materiály, moderní barvy a řady doplňků.
Mají vaše místnosti složité tvary? To pro nás není překážkou! Skříně na míru dokonale zakomponujeme do jakékoliv místnosti. Skříně na míru lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně jak už jsme zmínili jimi vyřešit architektonické nedostatky místností. Poziční dispozice umožňují skříně vestavět do výklenků, rozdělovat velké prostory, či skládat individuální tvary, čehož je hojně využíváno v podkrovních a netradičně řešených prostorech.

Vestavěné skříně dle vašich preferencí

Vestavné skříně a zakázkový nábytek na míru vyrábíme přesně podle požadavků klienta s ohledem na efektivní využití bytových prostor a osobní styl každého zákazníka.

skříně na míru

Skříně na míru včetně vnitřního uspořádání

Pro maximální zužitkování prostoru pro uložení věcí je třeba dobře navrhnout i vnitřní uspořádání skříně na míru. To vše můžeme zařídit podle vašich požadavků a potřeb. Skříň vám vybavíme šatními tyčemi, zásuvkami, drátěnými koši, kalhotovníky, kravatníky držáky hadic a nástavců od vysavače nebo třeba výklopným košem na prádlo. Ve vašem domově bude mít každá věc a oblečení své místo a vy budete mít vždy uklizeno.

Další výhodou skříně na míru je úspora místa v místnosti, to vám dokáže ušetřit posuvné otevírání dveří. Pokud ale dáváte přednost pantovému otevírání dveří, můžeme skříně navrhnout přesně dle vašich přání. Vždy používáme jen kvalitní a funkční materiály, které si následně můžete vybrat v nejrozmanitějších barevných provedeních a kombinacích. Naše vestavěné skříně na míru jsou nejen praktické, ale i elegantní a přizpůsobí se Vašemu vkusu. S vhodně zvolenými barvami zdí a doplňků si vytvoříte prostor, ve kterém se budete cítit spokojeně a bezpečně. S našimi skříněmi váš domov může být netradiční, neotřelý, odvážný a moderní nebo neutrální, klidný a harmonický. Vybavíme obývací pokoj, pracovnu, šatnu, dětský pokoj i ložnici.

Skříně na míru ♦ Interiery-INDECO ♦ Živnůstka s.r.o.

U nás vše začíná konzultací. Zodpovíme všechny vaše dotazy, a pokud si nejste jisti vhodným materiálem, nebo funkčním vzhledem, společně vybereme ideální řešení skříně na míru a zohledníme samozřejmě také použití nejvhodnějších materiálů. Na konzultaci si sebou můžete přinést i vlastní podklady, pro tvorbu vzhledu vaší skříně na míru na příklad: obrázky skříní, změřené prostory místnosti, kde bude vaše nová skříň na míru. Po konzultaci vám zhotovíme 3D návrh skříně pro lepší přehled s cenovým rozpočtem. V případě, že máte na vestavěnou skříň vyhrazené finanční prostředky, přizpůsobíme návrh řešení skříně na míru a cenovou nabídku vašim potřebám a cenovým možnostem. 3D návrh skříně lze upravovat, dle vašich přání a požadavků. Po schválení 3D návrhu můžeme začít se samotnou realizací skříně. Po předchozí domluvě vám skříň namontujeme a předáme.

Zakázky na skříně na míru realizujeme v širokém okolí měst Mladá Boleslav, Jičín, Hradec Králové a Pardubice, ve kterých najdete také naše prodejní expozice.