Naše nabídka

Kuchyně, které nabízíme, splňují nejvyšší soudobé požadavky na řešení prostoru, designu a výdrže opotřebení. Kuchyň je místnost, které je přikládaná velká důležitost a je to prostor, kde můžeme pohodlně připravit lahodná, výživná a chutná jídla a kde si příjemně posedíme.

Vestavěné skříně na míru mají největší výhodu v tom, že efektivně využijí prostor a můžou se přizpůsobit jakémukoliv interiéru, ať již designem nebo parametry skříně. Vestavěné skříně vyřeší atypické prostory, jako je skosený strop v podkroví, výklenky, výstupky a na rozdíl od běžných skříní využijeme i prostory pod stropem, za dveřmi apod.

Nepostradatelnou součástí interiéru jsou nábytkové sestavy do obývacího pokoje, dětského pokoje, předsíně nebo pracovny, pracovní stoly, komody, kontejnery, stoly, knihovny, postele, toaletní stolky, botníky, věšákové stěny nebo police do celého interiéru apod. Tyto prvky vyrábíme na míru z laminové dřevotřísky dle Vašeho přání.

Dětský pokoj musí splňovat mnoho požadavků, aby byl vhodný pro rozvoj a zdraví dítěte. Důležité je myslet na to, že děti rychle rostou, dospívají a jejich potřeby se neustále mění. Proto je nesmysl přizpůsobovat pokoj dítěti každé dva roky. Při výběru nábytku do dětského pokoje se musí postupovat uvážlivě.

Obývací pokoj bývá nejvíce používanou místností v naší domácnosti. Schází se zde celá rodina a do obývacího pokoje zveme i své přátele a jiné návštěvy. Zařízení obývacího pokoje by proto mělo působit nejen moderně a prakticky, ale také reprezentativně.

Výhodou kancelářského nábytku na míru je jeho účelnost. Můžete si vybrat nábytek přesně pro Vaši kancelář s ohledem na prostor i využití kanceláře. Kancelářský nábytek je vysoce variabilní, plně se přizpůsobí Vašim potřebám a vy si tak vytvoříte kancelář, s dostatkem úložného místa a reprezentativním vzhledem.

Pomůžeme Vám splnit si sen o dokonalém bydlení. Můžeme Vám navrhnout moderní design celého domu, místnosti, anebo veřejného interiéru. Nabízíme kompletní návrh a realizaci interiérů - návrhy kuchyní, návrhy dětských pokojů, návrhy obývacích pokojů a další bytový design.